UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE

Dzięki R.S. BROKER mogą Państwo zakupić najkorzystniejsze ubezpieczenia komunikacyjne – samochodowe – ubezpieczenia floty pojazdów. Jako firma brokerska, która współpracuje z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, jesteśmy w stanie dobrać polisę specjalnie do Państwa potrzeb, by dawała ona optymalną ochronę i minimalizowała koszty.

Swoje usługi kierujemy do klientów biznesowych szukających zabezpieczenia dla swojej floty oraz do klientów indywidualnych chcących ubezpieczyć samochody i inne pojazdy. W każdym przypadku służymy fachowym doradztwem i na podstawie analizy profilu klienta dobieramy takie ubezpieczenia, które są najbardziej opłacalne.Poniżej przedstawiamy pełną ofertę naszych ubezpieczeń komunikacyjnych – samochodowych oraz dla właścicieli takich pojazdów jak motocykle czy maszyny. Warto zabezpieczyć się z R.S. BROKER!

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC)

Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie obowiązkowe – ma za cel zabezpieczenie interesów zarówno posiadacza pojazdu, jak i również innych uczestników ruchu. Celem ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego jest pokrycie kosztów szkód wyrządzonych przez posiadacza polisy w wyniku wypadków.

Przypominamy, że ubezpieczenie należy zakupić najpóźniej w momencie rejestracji pojazdu bądź też w dniu, w którym kończy się ważność poprzedniej polisy ubezpieczeniowej. Polisę zawiera się na okres 12 miesięcy. Brak polisy w przypadku kontroli naraża posiadacza pojazdu na wysoką karę finansową. W trakcie jazdy kierowca zawsze zobowiązany jest do posiadania przy sobie oryginału polisy ubezpieczeniowej OC lub też innego dowodu opłaty składki.

Ubezpieczenie auto-casco (AC)

Polisy ubezpieczeniowe auto-casco – AC to polisy nieobowiązkowe, których głównym celem jest zabezpieczenie posiadacza pojazdu przed nieprzewidzianymi szkodami. Dzięki niemu można między innymi ochronić się przed wysokimi kosztami w przypadku zniszczenia, uszkodzenia czy kradzieży samochodu, także przez nieznanych sprawców. Wypłata odszkodowania jest możliwa także w przypadku zdarzeń losowych, na przykład powodzi, pożaru, huraganu czy gradu. Polisy AC dotyczą również wyposażenia pojazdu.

Ubezpieczenia AC są najlepszym wyborem dla tych osób, które posiadają nowe lub wartościowe samochody. Ubezpieczenia te dostępne są w pełnej gamie wariantów i mogą być dopasowane także indywidualnie do potrzeb klienta. Ich cena zależna jest od wielu zmiennych czynników związanych zarówno z posiadaczem samochodu, jego miejscem zamieszkania czy doświadczeniem za kierownicą, jak i pojazdem i jego stanem technicznym i wyposażeniem.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNW)

Polisy NNW – Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków są skierowane do tych osób, które chcą zawsze być optymalnie zabezpieczone w trakcie jazdy samochodem. Ich głównym celem jest wypłata odszkodowania w przypadku nieszczęśliwych wydarzeń – dotyczy zarówno samego kierowcy, jak i także pasażerów pojazdu i działa w Polsce i poza granicami kraju. Wysokość kwoty jest zależna od zakresu szkody i ustalana jest indywidualnie.

Ubezpieczenie pomocy w drodze – Assistance

Dzięki ubezpieczeniu Assistance kierowa samochodu może otrzymać natychmiastową pomoc w przypadku awarii, kolizji czy też kradzieży pojazdu lub innych wypadków losowych, które mogą mieć miejsce w trakcie podróży. Ubezpieczony może uzyskać pomoc 24 godziny na dobę zarówno w kraju, jak i za granicą.

Ubezpieczenie Assistance jest wybierane przez tych kierowców, którzy zawsze chcą komfortowo podróżować i ochronić się przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń. Dzięki Assistance można uzyskać pomoc zarówno w przypadku niewielkich usterek w swoim mieście, jak i w kolizji za granicą.

Jeżeli chcą Państwo zawrzeć korzystną umowę ubezpieczenia majątkowego, w naszej firmie brokerskiej można wykonać to zawsze na najlepszych warunkach. Na początku zawsze analizujemy potrzeby klientów, aby potem wskazać, jakie polisy będą najlepsze z określeniem tych o najniższej cenie, najszerszym zakresie ochrony czy spełniających inne wymagania klienta.

W razie pytań związanych z naszą ofertą ubezpieczeniową zawsze służymy fachowym doradztwem. Nasz broker zaprezentuje Państwu aktualne polisy wraz z promocjami i doradzi, jaka umowa będzie najbardziej opłacalna.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego lub telefonicznego!

Formularz kontaktowy

12 + 9 =