UBEZPIECZENIA OSOBOWE

Oferujemy Państwu dostęp do korzystnych ubezpieczeń osobowych czołowych towarzystw ubezpieczeniowych. Jako doświadczeni brokerzy ubezpieczeniowi jesteśmy w stanie dopasować indywidualnie ubezpieczenia osobowe do potrzeb przedsiębiorstw i instytucji oraz osób prywatnych. Dzięki temu, że współpracujemy z najlepszymi ubezpieczycielami, możemy nie tylko dopasować dobrą polisę do Państwa wymagań, ale również zapewnić jej najkorzystniejszą cenę.

Ubezpieczeniami osobowymi nazywamy te, które dotyczą zabezpieczenia życia, zdrowia lub następstw nieszczęśliwych wypadków. To ubezpieczenia, dzięki którym można uzyskać odszkodowanie w przypadku uszczerbku na zdrowiu, śmierci bliskiej osoby, nieszczęśliwych wypadków. Zakres ochrony zależny jest od wybranego wariantu ubezpieczenia.

W R.S. BROKER oferujemy Państwu dostęp do kompleksowych usług brokerskich – nie tylko dobierzemy polisę do przestawionych przez klient wymagań, ale również służymy wsparciem w zakresie likwidacji szkód oraz monitorujemy terminy płatności i przypominamy o kończących się terminach polis. Poniżej przedstawiamy dokładne informacje na temat oferowanych przez nas polis.

Ubezpieczenia grupowe

Oferta osobowych ubezpieczeń grupowych jest przeznaczona dla klientów biznesowych. Głównym ich zadaniem jest kompleksowe zabezpieczenie życia i zdrowia pracowników, a także członków ich rodzin. Dają możliwość gromadzenia środków na przyszłość. Ubezpieczenia te zapewniają ochronę także 24 godziny na dobę i na całym świecie.

Ubezpieczenia grupowe mogą być indywidualnie dopasowane do potrzeb klient, między innymi pod kątem zakresu ubezpieczenia, a także kosztów. Wykupienie ubezpieczenia tego rodzaju przez firmę pozwala na podniesienie poziomu bezpieczeństwa i zadowolenia pracowników oraz atrakcyjności pracodawcy na rynku pracy.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z oferty ubezpieczeń osobowych, zachęcamy do wybrania naszych usług brokerskich. Zawsze doradzimy i wskażemy, jakie polisy będą skutecznie zabezpieczał Państwa życie, zdrowie oraz bliskich.

Ubezpieczenia zdrowotne

Głównym celem ubezpieczenia zdrowotnego jest dostęp do kompleksowych usług medycznych w placówkach na terenie całej Polski. Dzięki ubezpieczeniom zdrowotnym można otrzymać szybki dostęp do lekarzy specjalistów, badań specjalistycznych (rezonans, tomograf, USG) oraz wielu badań laboratoryjnych.

Ubezpieczenia zdrowotne mogą być uzupełnieniem innych polis i mogą być zawierane indywidualnie. Są oferowane w różnych wariantach, dlatego mogą być indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta.

Ubezpieczenia NNW

Ubezpieczenia NNW – Następstw Nieszczęśliwych Wypadków są przeznaczone dla osób, które chcą zabezpieczyć się przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń. Są one przeznaczone dla kierowców oraz dla pasażerów w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych, ale również dostępne są jako osobowe, dając wsparcie finansowe w przypadku rozstroju zdrowia, uszkodzenia ciała czy śmierci.

Ubezpieczyciele dają możliwość dopasowania zakresu ubezpieczeń specjalnie do potrzeb swoich klientów, by zapewnić maksymalną ochronę w każdym miejscu na świecie. Ubezpieczenia NNW są sprzedawane w związku z tym jako polisy w pełnym zakresie lub zakresie ograniczonym.

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie mają za cel zapewnienie bezpieczeństwa finansowego osobie ubezpieczonej oraz członkom jej rodziny. Ubezpieczenie może być zawarte okresowo lub też dożywotnio. Z tymi ubezpieczeniami nie muszą Państwo martwić się o bezpieczeństwo swojej rodziny.

Dzięki ubezpieczeniu na życie można otrzymać wypłatę odszkodowania w przypadku wypadku czy też śmierci osoby ubezpieczonej. Zależnie od wybranego wariantu polisy na życie mogą obejmować także innego rodzaju sytuacje, przykładowo urodzenie dziecka, pobyt w szpitalu, ciężka choroba, trwała niezdolność do pracy i inne.

W razie jakichkolwiek pytań służymy wsparciem. Dojedziemy do Państwa w dogodnym terminie i przedstawimy ofertę.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego lub telefonicznego!

Formularz kontaktowy

2 + 8 =