R.S. BROKER to profesjonalne usługi pośrednictwa w zakupie polis ubezpieczeniowych – nasza firma brokerska jest skoncentrowana na dostarczaniu Klientom najwyższej jakości obsługi przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Pośrednictwo ubezpieczeniowe R.S. BROKER to pełna gama czynności związanych z poszukiwaniem optymalnych polis oraz zawieraniem umów ubezpieczeniowych. Wybierając brokera, nie muszą Państwo poświęcać dodatkowo czasu na przeglądanie wszystkich ofert, zrobimy to za Państwa. Jako że współpracujemy z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce, gwarantujemy naszym klientom dostęp do korzystnych ofert na indywidualnie wynegocjowanych przez nas warunkach, by można było zapłacić za nie jeszcze mniej.

Od początku naszej działalności jesteśmy skoncentrowani na potrzebach naszych Klientów. Jako główny cel postawiliśmy sobie Państwa zadowolenie wynikające z fachowej obsługi, niskich cen oraz kompleksowego zabezpieczenia dzięki indywidualnie dopasowanym polisom ubezpieczeniowym.

Swoje usługi pośrednictwa kierujemy do klientów biznesowych i instytucjonalnych oraz do klientów indywidualnych. Dzięki szerokiej wiedzy i najlepszym ofertom w dziedzinie ubezpieczeń pomogliśmy już wielu osobom w zawarciu korzystnych umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Nasze szerokie doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń przekłada się na obsługę na najwyższym poziomie. Jednocześnie zależy nam na tym, aby stale poszerzać swoją wiedzę i kompetencje, dlatego uczestniczymy w konferencjach branżowych, śledzimy nowości i zmiany w przepisach, ściśle współpracując z naszymi partnerami ubezpieczeniowymi, by przedstawiać Państwu najlepsze rozwiązania.

Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia jako brokerzy ubezpieczeniowi. Dla naszych klientów to gwarancja, że zawarta z nami umowa będzie ważna i zgodna z przepisami prawa.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!
Zespół R.S. BROKER